VERSLUI

ORO KONDICIONIERIAI, ŠILUMOS SIURBLIAI IR ORO VALYTUVAI

PRODUKCIJA

Split

Multi Split

Maxi Split

Čileriai

Kiti sprendimai

Oro kondicionierius biurui

Darbo vietos su oro kondicionieriais, restoranams ir viešbučiams tampa įprasta praktika. Tai įmanoma dėl mūsų siūlomų modernių įrenginių. Jų dėka oro kondicionavimas biurui įeina į aukštesnį kokybės lygį.

Naujas darbo vietos standartas – oro kondicionierius biurui

XXI amžius yra pokyčių era, ypač kalbant apie technologijas. Tai, kas dar neseniai mums atrodė prabanga ar sprendimas reikalaujantis didžiulio biudžeto, šiandien tampa standartu, kurio tikimasi kiekviename pastate. Tokie sprendimai tikrai apima oro kondicionavimą biure, kuris potencialių darbuotojų akimis yra nebe papildomas naujos darbo vietos privalumas, o būtinas reikalingumas.

Biuro oro kondicionieriai padidina nuomojamų patalpų patrauklumą

Kartu su darbuotojų lūkesčiais keičiasi nuomininkų reikalavimai biurų patalpoms. Šiuolaikinis gerai žinomo ir tarptautiniu mastu patikrinto prekės ženklo „Haier“ oro kondicionierius, tikrai padidins nuomojamos patalpos patrauklumą. Todėl verta investuoti į vėsinimo/šildymo sistemas ir taip gauti daugiau ilgalaikėje perspektyvoje. Dėkingi bus ne tik patys nuomininkai, bet ir darbuotojai - užtikrinant komfortą, jie geriau atlieka savo pareigas.