NAMŲ PRIETAISAI

ORO KONDICIONIERIAI, ORO VALYTUVAI, ŠILUMOS SIURBLIAI

SIENINIAI ORO KONDICIONIERIAI

NAMAMS, BUTAMS IR OFISAMS

MOBILŪS oro valYTUVAI ir oro kondicionieriai

NAMAMS, BUTAMS IR OFISAMS

ŠILUMOS SIURBLIAI ORAS-VANDUO

NAMAMS, BUTAMS IR OFISAMS

MULTI-SPLIT SISTEMA

NAMAMS, BUTAMS IR OFISAMS

„MULTI SPLIT“ SISTEMA

Ką reikia žinoti apie „MULTI SPLIT“ sistemą prieš nusprendžiant ją įsigyti?

Peržiūrėkite visą svarbiausią informaciją apie „MULTI SPLIT“ sistemą. Susipažinkite su jo veikimo specifika, naudojamomis technologijomis ir naudos sąrašu. Visa tai suteiks jums atsakymą į klausimą, ar ši sistema jums tinka, taip pat palengvins pirkimo sprendimo priėmimą.
NAUDINGA INFORMACIJA

PATOGUMAS, SVEIKATA IR KOMFORTAS

KOMFORTAS
IR SVEIKATA

LABAI TYLUS
VEIKIMAS

Namams

„Haier“ siūlo idealius sprendimus namams. „Haier“ sieniniai oro kondicionieriai dėl savo funkcionalumo, patogaus naudojimo, kompaktiško ir estetiško dizaino yra vertinami jų vartotojų ir noriai montuojami kambariuose, miegamuosiuose ar kitose namų patalpose. Giriami ir apdovanojami už komfortą, naujoves ir energijos vartojimo efektyvumą. Sienų įrenginiai gali būti montuojami naujuose namuose, taip pat modernizuojant senus pastatus, nes jiems nereikia daug kištis į sienas ar lubas. „Haier“ yra protingi sprendimai namams ir butams, kurie užtikrins aušinimą vasarą ir papildomą šildymą žiemos sezonu.

Oro kondicionierius namui

Dar visai neseniai lietuvių namuose miegamųjų ar kambarių kondicionieriai buvo retai randami. Prekybos centruose ar biuruose esančiose parduotuvėse yra kitaip. Laimei, namų oro kondicionavimas pritraukia vis daugiau vartotojų, o metai iš metų jis dažniau įrengiamas privačiose patalpose. Ir nors klimato kaitos pokyčiai ir neabejotinai šiltesnės vasaros mūsų šalyje nei anksčiau, mes manome, kad didelę reikšmę čia turi ir didėjantis klientų supratimas – kurie žino, kad namų oro kondicionavimas yra ne tik temperatūros komfortas, bet ir švarus oras.

Oro kondicionierius sveikatai

Susipažinus su mūsų „Haier“ prekės ženklo vėsinimo/šildymo tema, gali susidaryti įspūdis, kad tinkamos oro temperatūros palaikymas yra pagrindinis oro kondicionieriaus vaidmuo, tačiau tikrai ne vienintelis. Šiuolaikiniuose „Haier“ įrenginiuose yra daugiasluoksniai anglies filtrai, kurie valo orą nuo alergenų ir bakterijų. Taigi paaiškėja, kad buitinis oro kondicionierius gali padėti žmonėms, kurie kasdieniame gyvenime yra jautrūs žiedadulkėms, dulkėms ir kitoms galimai dirginančioms lakioms medžiagoms.

Oro kondicionierius buičiai

Tačiau oro valymas nėra vienintelis „Haier“ oro kondicionierių privalumas. Jiems taip pat būdingas didelis energijos vartojimo efektyvumas ir tylus, netrikdantis darbas namuose.