Haier Nr.1 pagal “Euromonitor” ataskaitas!

Haier Nr. 1 pasaulyje! „Euromonitor“ yra nepriklausoma tarptautinė organizacija, beveik 50 metų vykdanti vertinamus rinkos tyrimus. Jo veiklos esmė yra ataskaitų apie tūkstančius produktų ir paslaugų pasaulyje rengimas. „Euromonitor International“ yra patikimas informacijos šaltinis ir tenkina skirtingų grupių poreikius. Daugeliui įmonių ataskaitos yra patikimas aukštų rezultatų pasiekimo liudijimas. 

2020m. “Haier” vėl tapo oficialiu pasaulio lyderiu pagal nuotoliniu būdu prijungtų ir valdomų prietaisų skaičių. Prekės ženklo rinkos dalis siekia net daugiau nei 31%. HAIER išlaiko lyderio pozicijas jau penktus metus iš eilės. Praėjusių metų suvestinėje prekės ženklo dalis buvo 29,4%, šiemet ji viršijo 31%!


Nr.1 pasaulyje „Self Clean“ kategorijoje

“Haier” gamintojas Nr. 1 „Self Clean“ kategorijoje pasaulyje, turėdamas daugiau nei 46% rinkos dalį pagal pardavimo apimtį 2020 m. HAIER nustato tendencijas oro kondicionavimo srityje. Dėl novatoriškų sprendimų, tokių kaip „Self Clean“ technologija, „HAIER“ jau trečius metus iš eilės yra lyderio pozicijoje. „Self Clean“ yra savaiminio išsivalymo technologija, leidžianti išlaikyti oro kondicionierių švarų, o tai tiesiogiai veikia išmetamo oro kokybę. Ši technologija užtikrina mažesnes eksploatacijos išlaidas ir didesnį efektyvumą. Oro kondicionieriai su „Self Clean“ funkcija yra:  JADE PlusFLEXIS PlusPEARL Plus, TUNDRA Plus

Oro kondicionierių turinčių „Self Clean“ funkciją, serija pavadinime pažymėta „Plius“.


Gamintojų lyderis Kinijoje

Kinijos oro kondicionierių gamintojai „Euromonitor“ ataskaitose trečius metus iš eilės „Haier“ buvo įvardijami 1 numeriu. Didėjantis prekės ženklo populiarumas daro įtaką ataskaitos rezultatams. „Haier“ deda visas pastangas, kad išlaikytų kuo aukštesnius savo produktų kokybės ir klientų aptarnavimo standartus. „Haier“ pranašumas yra platus platinimo tinklas, taip pat oro kondicionavimo tyrimų ir plėtros centras, kuris yra vienas didžiausių pasaulyje.

„Haier“ turi oro kondicionierių sprendimus „Split“, „Multi Split“, šilumos siurbliams ORAS-VANDUO ir VRF sistemoms.

UAB „Ecoakadis“ yra oficialus „Haier“ SVOK atstovas Baltijos šalyse.

Šaltinis: „Euromonitor International Limited“