Moksliniai tyrimai ir plėtra

Tyrimų ir plėtros centras

„Haier“ įkūrė tyrimų ir plėtros centrą, kuris siūlo kruopščiai išbandytus ir puikiai paruoštus naudoti produktus. Centras užima 20 000 m² ploto ir yra 6 aukštų. 1–4 aukštus užima vartotojų patirties centras, kuriame yra laboratorijos: bandymai, pagrindinių dalių tyrimai, kalorimetrija, laboratorijos, skirtos modeliuoti vartotojo patirtį bet kokiomis oro sąlygomis ir dar daugiau. Iš viso yra net 120 laboratorijų! 5–6 aukštus užima tyrimų centro biurai, kuriuose dirba per 1000 inžinierių ir specialistų.

Vartotojų patirties centrą įvertino garsios nacionalinės sertifikavimo ir bandymų institucijos. Tai taip pat pelnė tarptautinių organizacijų pripažinimą, tokių kaip: TUV ir Intertek. Kalorimetrijos ir CD faktorių laboratorija buvo kvalifikuota atlikti bandymus pagal „Energy Star“ sistemą (tarptautinė energiją taupančių produktų populiarinimo programa). Vartotojų patirties centro atlikti bandymai apima tokias sritis kaip vartotojo komforto įvertinimas, aerodinamika, akustika, elektromagnetinis suderinamumas, mechanika ir kt. Laboratorija gali atlikti daugiau nei 600 tarptautinių bandymų pagal ISO, IEC, EN, CISPR ir ANSI ir kitus. Patvirtintas ne tik Europoje, bet ir pasaulyje taikomų reikalavimų standartų laikymasis.

2013 m. Balandžio mėn. „Haier“ įkūrė bendrą laboratoriją su „Highly“, kad atliktų šildymo ir aušinimo technologijos tyrimus, ir laboratorijas su „Mitsubishi Electric“, kad atliktų novatoriškų vartotojo patirties technologijų tyrimus.

Slėgio kritimo bandymo bokštas 106 metrų aukštyje yra didžiausia tokio tipo konstrukcija pasaulyje VRF sistemoms išbandyti.

Tyrimų ir plėtros centre gali imituoti bet kokias oro sąlygas: lietų, sniegą, ekstremalią temperatūrą ir vėją.

Akustinė laboratorija galios ir garso slėgiui tikrinti.