MULTI SPLIT ORO KONDICIONIERIAI / ŠILUMOS SIURBLIAI

VERSLUI

SIENINIAI
KASETINIAI
KONSOLINIAI
KANALINIAI
IŠORINIAI/LAUKO BLOKAI

MultiSplit oro kondicionierius / šilumos siurblys

Vėsina/šildo kelis kambarius vienu metu. Tai įmanoma dėl „MultiSplit“ sistemos, leidžiančios kelis vidaus įrenginius prijungti prie vieno išorinio įrenginio. Tokiu būdu sutaupysite ne tik vietos, bet ir energijos.

„Multi Split“ oro kondicionieriai leidžia valdyti 2–5 vidinius blokus, sujungtus su vienu išoriniu bloku. Išorinius blokus galima derinti su įvairių tipų vidaus blokais. Šiuolaikinės valdymo sistemos, įskaitant belaidį nuotolinį valdymą, ar WiFi leidžia nepriklausomai valdyti sieninių, kasetinių, grindinių/palubinių ir kanalinių vidinių blokų veikimą.

MultiSplit sistema – daugybė privalumų vienu metu

Ar yra galimybe įsigyti oro kondicionavimo sistemą su stilingu dizainu, pažangiausiomis funkcijomis (švaru oru), taupyti energiją, laiką ir pinigus? Tai įmanoma isigijant Haier „MultiSplit“ oro kondicionavimo sistemą. Šios technologijos dėka kelis vidinius blokus galima prijungti prie vieno išorinio bloko. Įsigiję vieną komplektą, galite juo aprūpinti nedidelį butą (prie vieno išorinio bloko galima prijungti iki penkių vidaus įrenginių!).

MultiSplit sistema – estetikos viršunė

Tačiau taupyti pinigus ir energiją dar ne viskas. Estetinės priežastys taip pat yra naudingos „MultiSplit“ oro kondicionieriams. Vienas išorinis blokas tikrai geriau derės prie pastato fasado nei visas jų būrys. Vieną išorinį įrenginį taip pat lengviau integruoti į pastato architektūrą, nepažeidžiant pastato bendros išvaizdos. Į šiuos ir daugelį kitų aspektų reikėtų atsižvelgti planuojant įsigyti tinkamą oro kondicionavimo sistemą.