Haier – APIE ĮMONĘ

„Haier Group“ yra pasaulyje pirmaujantis ŠVOK sprendimų tiekėjas. Įkurta 1984 m. Quingdao. Nuo pat pradžių „Haier“ remia individualų, tvarų klientų vystymąsi, pasitelkdama naujoviškus sprendimus. Per daugelį metų vietinė gamykla išaugo į pasaulinę kompaniją, kurios apyvarta 2018 m. siekė 266 mlrd. Juanių (38,5 mlrd. USD), ji apima 10 tyrimų centrų, 25 pramonines zonas, 122 gamyklas ir 106 rinkodaros centrus.

Patirtis
Virš 30 metų patirtis pristatant į rinką visame pasaulyje vertinamas oro kondicionavimo sistemas.

Tyrimų ir plėtros centras
Viena didžiausių specializuotų laboratorijų pasaulyje, kurios plotas 20 tūkst. m², kur visi prietaisai yra kruopščiai tikrinami ir išbandomi, siekiant juos geriausiai pritaikyti darbui įvairiose klimato sąlygose ir aplinkoje.

Draugiška aplinkai
Proekologinė politika ir šiuolaikiniai technologiniai sprendimai aplinkai. „Haier“ turi visą produktų asortimentą, pagrįstą aplinkai nekenksmingu R32 šaltnešiu.

Pažangūs sprendimai
Šiuolaikinė triukšmo optimizavimo technologija, todėl „Haier“ oro kondicionieriai yra vieni iš tyliausių rinkoje. Kiti intelektualūs sprendimai, naudojami „Haier“ įrenginiuose, yra „Wi-Fi“ valdymas, oro valymas, efektyvus energijos taupymas – ECO nuotolinis jutiklis, lengvas montavimas ir didelis efektyvumas.

Mokymai
Profesionalūs techniniai ir komerciniai mokymai visiems montuotojams, platintojams ir dizaineriams.

Aptarnavimas
Patikima ir greita serviso pagalba dėka mūsų profesionalių darbuotojų komanda ir investicijos į mūsų pačių atsarginių dalių sandėlius Lietuvoje

Oficialus “Haier” įrangos atstovas Baltijos šalyse – UAB Ecoakadis