SPLIT ORO KONDICIONIERIAI

NAMAMS IR BIURAMS ORO KONDICIONIERIAI

SIENINIAI ORO KONDICIONIERIAI
KASETINIAI ORO KONDICIONIERIAI
GRINDINIAI IR PALUBINIAI ORO KONDICIONIERIAI
KANALINIAI ORO KONDICIONIERIAI
KOLONINIAI ORO KONDICIONIERIAI

SPLIT oro kondicionieriai yra puikus sprendimas namams, butams ir biurams. Jie skirti vienam kambariui (vienas vidinis ir vienas lauko įrenginys) ir naudojami tiek vėsinimui, tiek šildymui. Oro kondicionieriai naudojami miegamuosiuose, vaikų kambariuose ar dideliuose svečių kambariuose. „Haier“ oro kondicionieriai yra labai efektyvūs ir tuo pačiu taupantys energiją. Platus Haier asortimentas apima sieninių, lubinių, grindinių, kasetinių, kanalinių ir koloninių oro kondicionierių.

SPLIT oro kondicionierius – grožis paprastume

Atsižvelgdami į savo poreikius, galite sukonfigūruoti bet kurią namo oro kondicionavimo sistemą. Galite pasirinkti įrenginį, kuris bus atsakingas už patalpų vėsinimą ir šildymą. SPLIT oro kondicionierių sistema susideda iš vidinio ir išorinio bloko. Perkant SPLIT oro kondicionierių greitai pamatysite jog tai gera investicija. Dėl komfortiškos temperatūros, kai vasara karščio metų galėsite greitai atvėsinti patalpą, arba žiema efektyviai šildyti kambarį, tai tampa daugiafunkciu produktu, kuris naudingas kiekvienuose namuose.

Populiariausias sieninis oro kondicionierius

Sieninis kondicionierius yra populiariausias tarp visų modelių. Platus „Haier“ asortimentas leidžia pasirinkti įrenginį, kuris puikiai tiks jūsų namų erdvėje. Jam būdinga estetinė išvaizda, prieinama kaina ir lengvas montavimas. „Haier“ prekės ženklas siūlo daugybę oro kondicionierių modelių. Tačiau privatūs investuotojai dažniausiai renkasi ant sienos montuojamus oro kondicionierius, žinomus dėl energijos vartojimo efektyvumo, tylaus veikimo ir paprasto montavimo.

Kasetinis oro kondicionierius puikiai tinka biure

Kasetinis oro kondicionierius dažniausiai naudojamas patalpose, kurių kubatūra yra gana didelė. Jis sumontuotas pakabinamose lubose. Kasetinis oro kondicionierius yra geras pasirinkimas biuro patalpoms su nuleistomis lubomis. Diskretiškai integruotas į lubų paviršių, jis patikimai veiks daugelį metų, užtikrindamas vartotojams tinkamą kambario temperatūrą.

Kanalinis oro kondicionierius

Kanalinis oro kondicionierius dažniausiai montuojamas didelio ploto patalpose. Šiuo atveju būtina turėti vėdinimo kanalus. Didelis šių modelių privalumas yra galimybė juos pastatyti pakabinamose lubose, todėl prietaisas praktiškai nepastebimas. Tokio tipo oro kondicionavimą geriausia planuoti pastato projektavimo etape. Kanaliniam oro kondicionieriui reikalingas ortakių išvedžiojimas, kad jis galėtų efektyviai veikti ir tiekti tinkamos temperatūros orą į visas patalpas.