PURE Comfort oro valytuvas

MODELIAI

500

CADR (PM) (m³ / h)

200

CADR (HCHO) (m³ / h)

306/306/724

Matmenys (mm)

23-54

Triukšmo lygis (dB (A))

FUNKCIJOS

500 m³ / h CADR

CADR yra nepriklausomos buitinės technikos gamintojų asociacijos (AHAM) nustatytas vertinimas. Pagal patalpos plotą ir per minutę pagaminto švaraus oro tūrį nustato oro valymo įrenginio efektyvumą. Apsvarstyti trys labiausiai paplitę oro teršalai: dulkės, žiedadulkės ir dūmai. Kuo aukštesnė CADR, tuo geresnis oro valytuvas. „Haier“ prietaisas pasižymi vienu didžiausių rinkoje CADR greičiu – 500 m³ / h.

Pažangi oro kokybės kontrolė

Spalvotas ekranas, įmontuotas į valdymo skydą, leidžia efektyviai kontroliuoti oro kokybę ir išlaikyti prietaisą švarų. PM2.5 indikatorius rodo dulkių koncentraciją kambaryje su ekrano reikšmėmis ir spalvotais pranešimais. Lakiųjų organinių junginių, susidariusių pramoniniuose procesuose, koncentraciją rodo LOJ indeksas. Skaitmeniniame ekrane taip pat pateikiama informacija apie darbo režimus ir filtro aliarmas, kad jį išvalytumėte ar pakeistumėte.

Oro jonizatorius

Elektroniniai prietaisai mūsų namuose generuoja teigiamus jonus, paprastai vadinamus elektrosmogu, kurie pritraukia dulkes, bakterijas, virusus, erkes ir pelėsių sporas. Jonizatorius gamina neigiamus jonus, kurie neutralizuoja teigiamų jonų krūvį, todėl teršalai krinta ant grindų, sumažinant riziką mūsų sveikatai. Jonizacijos procesas užkerta kelią alergijoms ir
kvėpavimo takų infekcijoms.

„3 viename“ filtras

Trijų tipų filtrų derinys garantuoja aukštą valymo efektyvumą. Priekinis filtras (sulaiko šiurkščius nešvarumus, tokius kaip plaukai ir kailis). HEPA filtras (filtruoja 0,3 mikrono lygyje, pašalinant iš oro dulkių, dūmų ir alergenų daleles, efektyvumas 99,97%). Aktyvintos anglies filtras (pašalina nuodingas medžiagas iš oro, tokias kaip formaldehidas, benzenas, amoniakas, nikotinas, automobilių išmetamąsias dujas, efektyvumas yra 95%).

Ventiliatoriaus greitis

Ventiliatoriaus greičio valdymas.

Nakties rėžimas

Šviesos jutiklis leidžia pakeisti prietaiso darbo režimą.

Laikmatis

Valytojo veikimo laiko programavimas.

Intensyvus oro valymas

Prietaisas veikia didesniu greičiu.

  • Oro valytuvas
PAGRINDINĖ INFORMACIJA

 

Įtampa230 V – 50 Hz
Nominali galia [W]55
Slėgio lygis akustinis [dB (A)]23–54
CADR (PM) [m³ / h]500
CADR (HCHO) [m³ / h]200
CCM (PM)P4
CCM (HCHO)F4
Vidinis blokas (plotis / gylis / aukštis) [mm]306/306/724
Svoris [kg]9

„Haier“ PURE Comfort oro valytuvas garantuoja sveiką ir švarų orą

“PURE Comfort” oro valytuvas yra protingas sprendimas sveikam ir švariam orui jūsų namuose ar biure. Jis išsiskiria labai aukštu valymo efektyvumu, kurio CADR yra 500 m³/h, tikslus oro kokybės stebėjimas ir draugiškas valdymas. Naudojant „3in1“ filtrą galima efektyviai pašalinti plaukus, dulkes ir dūmus, taip pat atsikratyti ore esančių nuodingų medžiagų, tokių kaip formaldehidas, benzenas, amoniakas ar nikotinas. „Haier PURE Comfort“ oro valytuvas yra kompaktiškas ir stilingas, leidžiantis vartotojui jį patalpinti patogioje vietoje. Oro valytuvas turi belaidį nuotolinio valdymo pultą.