FLEXIS Plus

Sieninis Silver Shine MULTI SPLIT (R32)

„FLEXIS Plus Silver Shine“ oro kondicionierius su STERILIZACIJA UV-C technologija gali slopinti SARS-CoV-2 viruso augimą iki 99,99%*. Veiksmingumas kovojant su koronavirusu, patvirtintas Texcell sertifikatu – sužinokite daugiau.

„FLEXIS“ serijos oro kondicionieriai yra prietaisai, veikiantys aplinkai nekenksmingu R32 šaltnešių. Šios serijos oro kondicionieriai turi unikalų ir estetinį dizainą, kuris derinamas su pažangiomis technologijomis. Standartiniai prietaisai turi „Eco“ jutiklį , kuris atsakingas už energijos taupymą. Jutiklis tikrina žmogaus buvimą dviejose srityse, esančių 8 metrų atstumu, tai leidžia oro srautą paskirstyti į norimą kambario vietą. Be to, „FLEXIS“ oro kondicionieriuose turi standartinį „Wi-Fi“ valdymą, kurio pagalba oro kondicionierių galima valdyti naudojant išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį prijungtą prie interneto. Kompaktiško dizaino dėka prietaiso triukšmo lygį galima sumažinti net iki  16dB. Be to, prietaisai turi „Self Clean“ funkciją kuri yra atsakinga už ant šilumokaičio besikaupiančių priemaišų ir bakterijų pašalinimą.

Galimi modeliai:

  • 2,6 / 3,2 kW
  • 3,5 / 4,2 kW

FUNKCIJOS

UV-C sterilizavimas

UV-C STERILIZAVIMO technologija gali slopinti SARS-CoV-2 viruso augimą iki 99,99%*. Veiksmingumas kovojant su koronavirusu patvirtintas Texcell sertifikatu. Dezinfekcinio poveikio lempa apšviečia oro kondicionieriumi tekantį orą UV-C spinduliais, valydama jį nuo virusų ir bakterijų. UV-C STERILIZAVIMO funkcija yra saugi žmonių sveikatai, nes spinduliai nepatenka į prietaiso išorę. UV-C STERILIZAVIMO „Haier“ oro kondicionieriuose technologija gali veiksmingai apsaugoti nuo virusų ir bakterijų.

Savarankiška higiena

Antibakterinė danga sidabro nanodalelėmis, padengtomis prietaiso oro cirkuliacijos kanalo komponentais, apsaugo nuo pelėsių ir bakterijų dauginimosi. Bakterijos, kontaktuojančios su sidabro jonais, yra sunaikinamos ir slopinamas tolesnis jų vystymasis. Sidabro jonai turi higieninių ir antiseptinių savybių, todėl sidabro jonai, padengti oro kondicionieriaus komponentų paviršiumi, yra veiksminga antibakterinė danga. Savarankiškos higienos funkcija yra atsakinga už prietaiso valymą, kuris tiesiogiai reiškia išmetamo oro kokybę.

Wi-Fi valdymas

ro kondicionavimo sistemos valdymas naudojant išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį prijungtą prie interneto. Nuotolinis valdymas leidžia įjungti vėsinimą karštomis dienomis prieš grįžtant namo. Kasdienybės, lydinčios gyvenimą, įkvepia „Haier“ prekės ženklą kurti protingus sprendimus. „Wi-Fi“ valdymas yra paprastas ir intuityvus, oro kondicionieriaus veikimo parametrus nustatyti galima naudojant programą mobiliajame įrenginyje, tai leidžia peržiūrėti ir naudoti beveik visas oro kondicionieriaus funkcijas. Svarbu tai, kad galima sukonfigūruoti kelis įrenginius. Be to, „Wi-Fi“ valdymo sistema leidžia jums sukurti darbo tvarkaraščius, pvz., Kas savaitę, ir stebėti namų sistemos suvartojamą elektros energiją. „Haier“ oro kondicionieriuose galima naudoti įvairių rūšių belaidį ir laidinį valdymą.

Labai tylus veikimas 16 dB (A)

Labai tylus „Haier“ oro kondicionierių veikimas buvo pasiektas dėl optimizuotų oro srauto kanalų ir optimizuoto ventiliatoriaus skerspjūvio. „Haier“ oro kondicionieriai veikia iki 16 dB(A) sumažinto triukšmo lygio, todėl juos galima naudoti naktį, užtikrinant vartotojų patogumą netrukdant miegui. Be to, oro kondicionieriai turi įvairius darbo režimus, pvz. „QUIET“ režimą, kuris užtikrina oro kondicionieriaus veikimą kuo žemesniu triukšmo lygiu.

ECO jutiklis

Efektyvus ECO jutiklis leidžia taupyti elektrą, tuo pačiu siūlant komfortą ir patogumą. Pažangus jutiklis nustato žmogaus buvimą ir stebi jo judesius ir neleidžia orui pūsti tiesiai į vartotoją. Jei ECO jutiklis nustato, kad kambaryje nėra žmogaus, jis automatiškai persijungia į poilsio režimą, tapydamas energiją.

  • 2.6 / 3.2 kW
  • 3.5 / 4.2 kW
PAGRINDINĖ INFORMACIJA

 

Spektaklio ch.-nom. [Btu / h]8870
Spektaklio ch.-nom. [kW]2.6
Šildymo galia-nom. [Btu / h]10920
Šildymo galia-nom. [kW]3.2
Galia f / V / Hz1/230/50
Slėgio lygis akustinis [dB (A)]38/32/25/16
ŠaltnešisR32
Vidinis blokas (plotis x gylis x aukštis) [mm]856/197/300
Vidinio vieneto svoris [kilogramas]9.5
PAPILDOMOS FUNKCIJOS

 

ECO jutiklisx
Labai tylus16 dB (A)
„Wi-Fi“ valdymasstandartas
Skirtukas Įjungta / Išjungtavariantą
3D oro srautasx
Protingas atitirpinimasx
Dvipusio vamzdynų projektavimasx
Kompaktiška tvirtinimo plokštėx
Didesnė vieta vamzdynamsx
Nuimamas dangtelisx
Lengva užfiksuoti laikiklįx
Lengvas ir greitas variklio remontasx
Lengva surinktix
PAGRINDINĖ INFORMACIJA

 

Spektaklio ch.-nom. [Btu / h]11940 m
Spektaklio ch.-nom. [kW]3.5
Šildymo galia-nom. [Btu / h]14330 m
Šildymo galia-nom. [kW]4.2
Galia f / V / Hz1/230/50
Slėgio lygis akustinis [dB (A)]39/33/26/17
ŠaltnešisR32
Vidinis blokas (plotis x gylis x aukštis) [mm]856/197/300
Vidinio vieneto svoris [kilogramas]9.5
PAPILDOMOS FUNKCIJOS

 

ECO jutiklisx
Labai tylus17 dB (A)
„Wi-Fi“ valdymasstandartas
Skirtukas Įjungta / Išjungtavariantą
3D oro srautasx
Protingas atitirpinimasx
Dvipusio vamzdynų projektavimasx
Kompaktiška tvirtinimo plokštėx
Didesnė vieta vamzdynamsx
Nuimamas dangtelisx
Lengva užfiksuoti laikiklįx
Lengvas ir greitas variklio remontasx
Lengva surinktix