MRV W

MRV W

Tai yra VRF oro kondicionavimo sprendimas, kuris naudoja vandenį kaip aušinimo ar šildymo šaltinį. MRV W gali prijungti vandens sistemą ir sistemą, naudojančią šaldymo sistemą. Šio tipo aušintuvo naudojimas reiškia mažesnes pradines išlaidas projektuotojui ir rangovui, nereikia subalansuoti vandens sistemų, jei kiekviename aukšte yra sumontuoti paleidimo vožtuvai, ir atskirą kiekvieno vidaus įrenginio reguliavimą.

FUNKCIJOS

Energijos taupymas

Įrenginyje yra „Mitsubishi Electric“ didelio efektyvumo nuolatinės srovės kompresorius ir EEV dvigubas išsiplėtimo vožtuvas, kuris atskirai valdo dviejų pakopų šilumokaitį. Energijos vartojimo efektyvumui įtakos turi šilumos susigrąžinimas, kuris pasiekiamas vandens grandinėje tarp skirtingų šaltnešių sistemų. COP gali būti iki 6,02, kuris yra didesnis nei šildant ore, ir EER iki 4,98, kuris yra daug didesnis nei aušinant oru. sistema.

Patikimumas

Dėl žemo slėgio alyvos separatoriaus, minkšto kompresoriaus paleidimo, kad būtų išvengta dujotiekio smūgio, ir daugybei funkcijų, t. Y. Saugiam įžeminimui, apsaugai nuo viršįtampio, apsaugai nuo slėgio, apsaugai nuo perkaitimo, prietaiso tarnavimo laikas yra žymiai ilgesnis ir jo efektyvumas didesnis.

Tylus darbas

Palyginti su ventiliatoriaus lauko ventiliacijos sistema su visa izoliacija, triukšmo lygį galima sumažinti iki 50 dB (A), o tai yra daug žemiau nei tradicinėje ventiliacijos sistemoje su aušintuvu.

Lengva surinkti

Kompaktiškiausias ir lengvesnis dizainas pramonėje. Jį galima montuoti siauroje erdvėje. Palyginti su įprasta šalinamo oro aušinimo sistema, viršutinis aukštis sumažėja 45%, o montavimo plotas yra 43% mažesnis.