MRV S II

MRV S II

MRV S II prietaisai yra sistema su šoniniu oro išleidimu, skirta viešbučiams, biurų patalpoms ir dideliems namams. 570 mm skersmens ventiliatorius daro oro srautą ir prietaiso efektyvumą žymiai didesnį. DC dvigubas rotacinis kompresorius garantuoja sistemos stabilumą, žemą vibraciją, mažą triukšmą ir aukštą efektyvumą. Sistema gali sujungti iki 16 vidinių blokų, tuo tarpu maksimali visos MRV S II sistemos talpa yra 12 AG su vienu moduliu.

FUNKCIJOS

Dvigubas nuolatinės srovės kompresorius

Dvigubas nuolatinis rotacinis kompresorius garantuoja mažus sukimo momento pokyčius, sistemos stabilumą, žemą vibraciją ir žemą triukšmo lygį išlaikant aukštą visos sistemos efektyvumą.

Patikimumas

Šiuolaikinių šaldymo skysčių atgavimo ir valdymo technologijų naudojimas reiškia, kad priežiūros išlaidos yra daug mažesnės, prietaiso efektyvumas ir jo priežiūra yra daug efektyvesni.

Tylus darbas

Nuolatinės srovės kompresoriaus su keitikliu naudojimas leidžia efektyviai sumažinti triukšmą lauke. Dėl didelio ventiliatoriaus skersmens, kaip ir aviacijos pramonėje, prietaisas tampa labai tylus.

Lengva surinkti

Kompaktiškas šoninio išleidimo dizainas, didelė talpa ir maža vieta įrengimui. 4 krypčių kabelio jungtis, kad būtų lengva montuoti.