MRV S I

MRV S I

Spiralinės oro išleidimo grotelės, unikali išvaizda ir mažesnis triukšmas. Įmontuotas pakrovimo vožtuvas, saugesnis ir lengvesnis valdymas. Suapvalinti kampai, geresnė išvaizda ir saugumas. Prietaisas turi lengvai pasiekiamą parametrų rodymo skydelį, kuris palengvina valdymą ir valdymą. 570 mm skersmens ventiliatorius daro oro srautą ir prietaiso efektyvumą žymiai didesnį.

FUNKCIJOS

Energijos taupymas

Įrengus didelio efektyvumo nuolatinės srovės kompresorių, padidėja įrenginio efektyvumas ir našumas. Išmani alyvos temperatūros kontrolė sumažina energijos suvartojimą budėjimo režimu 40%.

Patikimumas

Šiuolaikinių šaldymo skysčių atgavimo ir valdymo technologijų naudojimas reiškia, kad priežiūros išlaidos yra daug mažesnės, prietaiso efektyvumas ir jo priežiūra yra daug efektyvesni.

Tylus darbas

Nuolatinės srovės kompresoriaus su keitikliu naudojimas leidžia efektyviai sumažinti triukšmą lauke. Dėl didelio ventiliatoriaus skersmens, kaip ir aviacijos pramonėje, prietaisas tampa labai tylus.

Lengva surinkti

Kompaktiškas šoninio išleidimo dizainas, didelė talpa ir maža vieta įrengimui. 4 krypčių kabelio jungtis, kad būtų lengva montuoti.