MRV AHU jungčių rinkinys – 2 karta

MRV AHU prijungimo rinkinys

Tai sprendimas dideliems plotams kartu su lauko oro aušinimu, kurį gali tiekti vėdinimo įrenginys. Dar naudingesnis MRV sistemų ir vėdinimo įrenginių naudojimas. Tai užtikrina minimalią higieną tiekiant gryną orą pagal Europoje priimtas taisykles. Tai reiškia, kad tokiuose sprendimuose turi būti kiekvienas kambarys: biuras, parduotuvė ir komunalinių paslaugų pastatas. „Haier“ siūlo daugybę jungčių rinkinių MRV lauko blokams sujungti su DX lauko įrenginiais.

FUNKCIJOS

Didelis našumas

Vidinio bloko talpa gali siekti iki 60K. Tai didžiausias šios integruotos sistemos vidaus įrenginys. Japonijos įmonės FUJIKOKI išplėtimo vožtuvo naudojimas moduliuose užtikrina aukštą našumą.

Suderinamumas

PCB valdymo plokštė – tokia pati kaip MRV vidaus įrenginiuose. Galimybė naudoti tvarkykles iš tokių MRV sistemų kaip: YR-E16, YR-E17 ir YR-E14.

Platus darbų spektras

Galimybė prijungti oro kondicionierių nuo 5 iki 20 AG.

Lengva surinkti

Naudojant MRV lauko įrenginį vietoj aušintuvo, lengviau suprojektuoti ir sumontuoti nereikalaujant papildomos montavimo įrangos, tokios kaip bakai, hidraulinės jungtys, aušinimo bokštai. Šios sistemos dėka galima sumažinti investicines išlaidas.