MAXI SPLIT (R32)

MAXI SPLIT sistema (R32)

„Maxi Split“ sistema leidžia prijungti prie išorinio/lauko bloko 2/3/4 vidinius blokus, kad būtų patogus oro srautas, tuo pačiu metu įjungiant arba išjungiant visus įrenginius (daugialypė sistema). Sistema yra suderinama su kasetiniais (CASSETTE), konsoliniais grindiniai/palubiniai (CONVERTIBLE), kanaliniai (LOW ESP SLIM DUCT ir DUCT MIDDLE ESP. Žiūrint energijos vartojimą, naudojant „MAXI SPLIT“ sistemą, gaunasi ekonomiškiau, lyginant su keliais SPLIT, arba VRF sistemomis. Skirtingai nuo įprastos SPLIT sistemos, „MAXI SPLIT“ leidžia paskirstyti energijos iš išorinio/lauko bloko per vieną liniją tarp 2–4 vidaus blokų. Šis metodas yra ypač efektyvus reguliuojant temperatūros rodiklius patalpose, kurių plotas didesnis nei 60 m2.2  (salės, sandėliai, kavinės, restoranai, mažos parduotuvės). Vidiniai blokai yra sinchronizuoti ir veikia tuo pačiu režimu, užprogramuotu pagrindiniame vidiniame bloke. Įrengti pagrindinį įrenginį galima prie jo prijungus atskirą nuotolinio valdymo pultą.

FUNKCIJOS

Lengvas ir patogus valdymas

Pagal poreikį vartotojas gali pasirinkti skirtingus valdymo budus. Prie „Maxi Split“ sistemos galima pajungti laidinį valdymą, Wi-Fi, grupės valdymą, centrinį valdymą, BMS (pastato valdymo sistemą).

 

Automatinis adreso nustatymas

Nepaisant to, ar vidinių blokų sudaro 2/3/4 sistemos elementų, montuotojui nereikia nustatyti kiekvieno iš blokų. Pagrindinis vidaus blokas bus užprogramuotas ir visi kiti blokai gaus signalą iš jo automatiškai.

 

Montavimo lankstumas

„Maxi split“ sistema leidžia lengvai suprojektuoti montavimą. Priklausomai nuo poreikių, vienas lauko blokas gali turėti du, tris ar net keturis vidinius blokus.

Lengvas vamzdžių sujungimas

„Maxi Split“ vamzdžių sujungimas atliekamas priveržiant movas sriegiu, o ne lituojant. Tai palengvina montuotojo darbą.