Čileriai

ČILIRIAI

Oru aušinami vandens ČILERIAI, skirti vėsinti ir šildyti. Aušinimo sistemos pašalina šilumą iš skysčio. Jie yra plačiai naudojami oro kondicionavimo ir pramonėje, tiekiant orą ar skystį pakankamai žemoje temperatūroje, kad būtų palaikomi konkretūs technologiniai procesai. Aušinimo galia svyruoja nuo 30 kW iki 2080 kW. Sistema turi 3 modulius. Veikimas atliekamas dviem moduliais, o sugedus vienam iš jų, priklausomai nuo vandens temperatūros, automatiškai įsijungia 3 pakeitimo moduliai.

FUNKCIJOS

Didelis našumas

Įrenginyje yra geriausias slinkimo kompresorius su mažu garso galios lygiu ir dideliu EER, o „Haier“ modulinis aušintuvas padidina šilumos perdavimo plotą 5%, didesnis nei standartinis modulinis aušintuvas.

Patikimumas

Naudojant tokias technologijas kaip: korpuso ir vamzdžio šilumokaitis, džiovintuvo filtras, slėgio jutiklis ir trifazis ventiliatoriaus variklis, užtikrinamas efektyvus ir stabilus veikimas, taip pat mažesnis gedimų dažnis.

Platus darbinių temperatūrų diapazonas

-15 ° C kaitinant ir 50 ° C. aušinimo
režimu.Vandens išleidimo temperatūra iki 55 ° C

Lengva surinkti

Naujas „Y“ formos dizainas, nedidelis, vos 1,56 m2 ploto plotas ir 28% sumažinta montavimo erdvė leidžia įrenginį montuoti daug lengviau.